Bilety

Sprawdź ceny biletów oraz obowiązujące zniżki i aktualne promocje.

Uwaga! W związku z obowiązującymi ograniczeniami sanitarnymi prosimy o dostosowanie się do wprowadzonych zasad bezpieczeństwa.

BILETY

Cennik biletów


30 zł

 • Bilet dla osoby niepodlegającej zniżkom.

25 zł

 • Dzieci i młodzież ucząca się do 15 roku życia

100

 • 2 osoby dorosłe i 2 ich dzieci do 15 roku życia.
  Każde koleje dziecko + 10zł

Nocne zwiedzanie MCN Nautica Park

Nocne zwiedzanie MCN

Zapraszamy na nocne zwiedzanie, które cieszy się dużą popularnością wśród naszych Gości. Program zwiedzania nocnego jest specjalnie przygotowany i nie pokrywa się ze zwiedzaniem za dnia. W trakcie dwugodzinnej podróży przez tajemnice regionu możecie liczyć na widowisko z użyciem światła i dźwięku, a nawet pirotechniki.

Oferta dla grup zorganizowanych

Oferta dla grup

Dla grup zorganizowanych powyżej 12 osób przygotowaliśmy specjalną ofertę, gdzie program zwiedzania jest ustalany według Państwa uznania i dostosowany do wieku uczestników. Do wyboru jest kilka scenariuszy zwiedzania, dodatkowo możemy dostosować dogodne godziny dla Państwa grupy.

Przeczytaj przed wizytą w Morskim Centrum Nauki


 • Wejścia do Morskiego Centrum Nauki odbywają się o pełnych godzinach: 10:00, 12:00, 14:00 i 16:00. Obiekt jest czynny w godzinach 10:00-18:00.
 • Wizyta w MCN jest podzielona na dwie części: zwiedzanie z przewodnikiem (trwa około 60 minut) i samodzielne zwiedzanie strefy eksperymentów (według uznania w godzinach otwarcia obiektu).
 • Warunkiem wizyty jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna bądź przez SMS. Rezerwacji należy dokonywać nie wcześniej, niż 24 godziny przed planowaną wizytą.
 • Do parku należy przybyć 5 min przed zarezerwowaną godziną. Akceptujemy wyłącznie płatność gotówką. O chęci otrzymania faktury należy poinformować przed dokonaniem płatności.
 • Na terenie MCN nie są dostępne toalety, dlatego proszę to uwzględnić to przed wizytą. W sąsiedztwie MCN znajduje się publiczna toaleta.
 • Wejście na teren Morskiego Centrum Nauki jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Osoby niepełnoletnie mogą wejść wyłącznie z opiekunem.
 • Zwiedzanie odbywa się wyłącznie, gdy jest więcej niż 5 zwiedzających.
 • Zastrzegamy możliwość odwołania zwiedzania ze względu na sytuacje losowe, w szczególności niekorzystne warunki atmosferyczne.

Promocje

Jesteś w pracy to nie płacisz

Przewodnik i kierowca grupy powyżej 15 osób wchodzą bezpłatnie.

Maluszki poznają świat za darmo

Dla dzieci w wieku do lat 3 wstęp jest bezpłatny (wiek musi być potwierdzony odpowiednim dokumentem).

Informacje dodatkowe

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom w wieku przedszkolnym, uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych do lat 15, za okazaniem stosownych dokumentów uprawniających do zniżki.
Bilety grupowe przysługą osobom w grupie liczącej 12 lub więcej osób. W przypadku grup zorganizowanych 1 opiekunowi w przeliczeniu na każde 12 osób przysługuje prawo do wstępu bezpłatnego.