Atrakcje nad morzem

Pobyt nad morzem to nie tylko plaża i leżenie plackiem na piasku, dlatego zobacz atrakcje nad morzem – lista ciekawych miejsc. Atrakcje na wybrzeżu w ostatnich latach bardzo się rozwinęły. Przybyło wiele parków tematycznych i rozrywek dla dzieci i dorosłych. W każdej nadmorskiej miejscowości znajdziecie wiele ciekawych miejsc i atrakcji dla każdego, więc zaplanuj zwiedzanie okolicy podczas pobytu. Na przykład na dni w których nie ma słonecznej pogody.

Co warto zobaczyć nad morzem

Poniżej przedstawiamy atrakcje w Dziwnowie i okolicznych miejscowościach, w promieniu 30 kilometrów. Bez wątpienia, aktywny wypoczynek, zwiedzanie miejsc historycznych, czy punkty przyrodnicze i widokowe to wciąż nie wszystkie atrakcje nad morzem. Dlatego zobacz nasze propozycje.

Atrakcje nad morzem

Zobacz najciekawsze atrakcje w nadmorskich miejscowościach:

Ciekawe miejsca w Międzywodziu - atrakcje nad morzem.
Międzywodzie
Ciekawe miejsca w Dziwnowie
Dziwnów
Ciekawe miejsca w Dziwnówku
Dziwnówek
Ciekawe miejsca w Łukęcinie, atrakcje nad morzem i okolicy
Łukęcin
Ciekawe miejsca w Pobierowie
Pobierowo
Ciekawe miejsca w Rewalu
Rewal
Atrakcje nad morzem, czyli ciekawe miejsca w Niechorzu
Niechorze
Ciekawe miejsca w Kamieniu Pomorskim
Kamień Pomorski
Ciekawe miejsca w Międzyzdrojach
Międzyzdroje
Ciekawe miejsca w Wolinie
Wolin

Odwiedzenie powyższych miejscowości polecamy szczególnie w pochmurne dni, gdyż wiele osób pyta co robić nad morzem w czasie deszczu. Jeżeli nie chcecie spędzić całego dnia w hotelowym pokoju wybierz swoją listę atrakcji, które watro odwiedzić.

Atrakcje w okolicy Dziwnowa

Atrakcje dla dzieci stanowią największą grupę. Niestety większość z nich jest płatna. Drugą pokaźną grupę stanowią atrakcje dla zwolenników aktywnego wypoczynku. Trzecia duża grupa to atrakcje historyczne, których na naszym wybrzeżu nie brakuje. Podsumowując, w okolicach Dziwnowa każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo atrakcje w Dziwnowie i okolicy są na każdą pogodę, na przykład na deszcz i słońce. Innymi słowy, dla każdego coś dobrego.

Zabytki w Dziwnowie – okolica

Osoby szukające zabytków i miejsc historycznych powinny, szczególnie odwiedzić Kamień Pomorski. Dodatkowo warto wybrać się do Wolina, gdzie znajduje się osada Wikingów. Z kolei w Niechorzu można podziwiać panoramę morza z latarni morskiej. Bez wątpienia można wybrać się też do Międzyzdrojów, szczególnie jeżeli chcecie zobaczyć żubry w Wolińskim Parku Narodowym.