Imprezy nad morzem

Noc w Morskim Centrum Nauki w Dziwnowie 2021

Każdego roku przychodzi taka jedna noc, gdy można odwiedzić nasze centrum po zmroku. Zwiedzaniu towarzyszą pokazy, iluminacje i ciekawe opowieści. Dodatkowo każdy uczestnik może przekonać się na własnej skórze jak ciężki jest los rozbitka na morzu.

Festiwal Gwiazd Sportu Dziwnów 2021

Kilkudniowa impreza, podczas której największe gwiazdy polskiego sportu prezentują swoje dyscypliny, spotykają się z fanami oraz organizują zawody na plaży. W sobotę odbywa się ceremonia odsłonięcia replik nowych medali przez najpopularniejszych olimpijczyków – Aleja Gwiazd Sportu. Więcej na temat festiwalu znajdziesz tutaj Festiwal Gwiazd Sportu w Dziwnowie.

Festiwal Gwiazd Międzyzdroje 2021

W Międzyzdrojach celebryci odsłaniają odciski dłoni w Alei Gwiazd. W tym czasie w Międzyzdrojach odbywają się wydarzenia towarzyszące, koncerty, spektakle i spotkania z aktorami. Więcej informacji na temat Festiwalu znajdziesz tutaj Festiwal Gwiazd Międzyzdroje.

Festiwal Wikingów Wolin 2021

Festiwal Wikingów sprawia, że Wolin na kilka dni przenosi się w czasie i staje się wioską Wikingów. W całym mieście można spotkać Wikingów i Słowian. Większość wydarzeń odbywa się w skansenie na wyspie.