Noc Muzeów 2021 Dziwnów

Zapraszamy na Noc Muzeów w Dziwnowie 2021. Morskie Centrum Nauki Nautica Park włącza się w ogólnopolską akcję, która polega na udostępnianiu muzeów, galerii, instytucji kulturalnych i zabytkowych obiektów dniu w godzinach nocnych.

Tego wieczoru przygotowaliśmy sporo atrakcji dla odwiedzających nas Gości. Dlatego warto już dzisiaj zaplanować sobie wizytę u Nas.

Europejska Noc Muzeów to cykl imprez odbywających się w jeden piątkowy wieczór w całej Europie. Do akcji włączają się instytucje kulturalne, muzea, wystawy i instytucje publiczne, które otwierają swoje podwoje dla zwiedzających. W ramach akcji odbywają się koncerty, warsztaty, zwiedzanie wystaw i miejsc na co dzień niedostępnych. Wstęp na poszczególne wydarzenia jest bezpłatny lub w symbolicznych cenach.

Noc Muzeów Dziwnów

W 2021 roku kolejny raz przyłączymy się do tej akcji, dlatego już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych. Przygotowujemy mnóstwo atrakcji dotyczących historii Dziwnowa i regionu. W Nocy Muzeów Dziwnów weźmie udział po raz drugi, dlatego mamy nadzieję, że odwiedzicie nas całymi rodzinami. Gdzie jechać na Noc Muzeów nad morzem? Oczywiście do Nautica Park Dziwnów. Po pierwsze zapraszamy na zwiedzanie z przewodnikiem wybranych elementów naszej wystawy.

Program nocy muzeów w Morskim Centrum Nauki

Drugim elementem będą pogadanki o tajemnicach Dziwnowa. Kolejna rzecz to warsztaty oraz pokaz naukowy dla najmłodszych. Szczegółowy program wydarzeń opublikujemy na początku maja 2021.

Noc Muzeów powiat kamieński

Noc Muzeów w powiecie kamieńskim 2021 odbędzie się w maju. Muzeum Ziemi Kamieńskiej, Muzeum Regionalne w Wolinie, czy Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego w Międzyzdrojach podobnie, jak w latach ubiegłych zapraszają. To nie jedyne instytucje, które zapraszają na Noc Muzeów w powiecie kamieńskim. Szczegółowy program przedstawimy w maju 2021 r.

Noc Muzeów Zachodniopomorskie

Noc Muzeów 2021 w zachodniopomorskim to doskonała okazja, by zobaczyć miejsca na co dzień niedostępne do zwiedzania oraz poznać ciekawostki związane z regionem i jego historią. Dlatego warto skorzystać z okazji i ciekawie spędzić ten wyjątkowy majowy wieczór. W wielu miastach zorganizowane zostaną dodatkowe atrakcje, ale my zapraszamy do Dziwnowa.