Siłownie w Dziwnowie

Na terenie Gminy Dziwnów powstało kilka większych i mniejszych siłowni. Zobacz dostępne siłownie w Dziwnowie. Dziwnów stawia na sport dlatego nie brakuje obiektów sportowych. Boiska sportowe, korty tenisowe, siłownie zewnętrzne, czy skate park to tylko niektóre obiekty sportowe w Dziwnowie. Dzieci mają do dyspozycji plac zabaw Dziwnów promuje aktywny wypoczynek i ruch.

Siłownie w Dziwnowie

Siłownia Dziwnów ul. Reymonta 10

Miejski Ośrodek Sportu i Kultury w Dziwnowie
Siłownia Miejskiego Ośrodka Sportu i Kultury w Dziwnowie mieści się w budynku Hali Sportowo-Widowiskowej, przy ulicy Reymonta 10 (Aleja Gwiazd Sportu).
Godziny otwarcia siłowni w Dziwnowie
Siłownia MOSiK Dziwnów jest czynna codziennie w godzinach od 7:00 do 21:00.
Wejście na siłownię do godziny 20:30
Siłownia Dziwnów ceny
Wejście jednorazowe: 7zł
Karnet miesięczny: 50zł

Siłownia jest podzielona na dwie sale: siłownia dla mężczyzn i sala fitness dla kobiet. Każda z sal posiada oddzielną szatnię z zamykanymi szafkami, natryski i toalety. Wstęp wyłącznie w stroju i obuwiu sportowym. W tym samym budynku znajduje się sauna. Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych sektorów boiska hali. Więcej informacji udziela Miejski Ośrodek Sportu i Kultury w Dziwnowie tel. 91 38 13 320.

Siłownia Dziwnów ul. Dziwna 14

Siłownia zewnętrzna znajduje się przy skate parku, za boiskami Orlik. Dodatkowo w sąsiedztwie siłowni znajdują się duży plac zabaw, park miniatur i kolejek, mini golf, a w sezonie zimowym sztuczne lodowisko.
Korzystanie jest bezpłatne
Godziny otwarcia: całą dobę

Siłownia Dziwnów ul. Żeromskiego 30

Siłownia zewnętrzna znajduje się w parku przy Porcie Jachtowym Dziwnów. Obok ustawiono mały plac zabaw, a z ławek można obserwować most zwodzony w Dziwnowie.
Korzystanie jest bezpłatne
Godziny otwarcia: całą dobę

Siłownia Dziwnów ul. Sienkiewicza

Siłownia zewnętrzna znajduje się w parku, między ulicami Kochanowskiego i Parkową. W pobliżu znajduje się Nautica Park wystawa morska oraz promenada w Dziwnowie.
Korzystanie jest bezpłatne
Godziny otwarcia: całą dobę

Siłownia Dziwnów ul. Kaprala Koniecznego

Siłownia zewnętrzna znajduje się w parku, przy kortach tenisowych. W kompleksie jest również plac zabaw dla dzieci oraz boisko wielofunkcyjne. Obok powstał park zdrojowy w Dziwnowie.
Korzystanie jest bezpłatne
Godziny otwarcia: całą dobę

Comments are closed.