Atrakcje Pobierowo

Pobierowo leży między Łukęcinem i Pustkowem i jest jedną z najbardziej znanych miejscowości gminy Rewal. Zobacz atrakcje Pobierowo i okolica w naszym artykule. Ulica Grunwaldzka stanowi główny szlak komunikacyjny, koncentrujący ruch turystyczny i życie rozrywkowe. Dodatkowo ulica zmieniła się w deptak, gdy kilka lat temu zamknięto ją dla samochodów.

Ciekawe miejsca w Pobierowie - atrakcje Pobierowo
Pobierowo atrakcje dla dzieci. Tu każdy znajdzie coś ciekawego, szczególnie na ulicy Grunwaldzkiej.

Atrakcje dla dzieci w Pobierowie

Wśród najciekawszych atrakcji dla dzieci w Pobierowie jest między innymi papugarnia, wesołe miasteczko i odwrócony dom. Starsze dzieci mogą się sprawdzić w parku linowym. Nie brakuje atrakcji na plaży, czyli popularnych na polskich plażach, urządzeń pneumatycznych.

Atrakcje Pobierowo dla aktywnych

W Pobierowie znajduje się duży kompleks boisk sportowych. Można też wypożyczyć rower Rewal Bike System i wybrać się na wycieczkę do Łukęcina (gmina Dziwnów)  i Rewala.

Dom kochanki Hitlera

W pobliżu zachodniego końca ulicy Grunwaldzkiej, ukryty w lesie stoi dom, który miał należeć do Ewy Braun. Obecnie opustoszały budynek został zabezpieczony przed wandalami i nie można do niego wejść.

Słynna lodziarnia w Pobierowie

Lody Szkolnicki to legendarna lodziarnia w Pobierowie, która od kilkudziesięciu lat sprzedaje lody kręcone własnej produkcji, więc warto skosztować tam lodów kręconych. Dodatkowo w Pobierowie nie brakuje lokali gastronomicznych.

Podsumowując, Pobierowo to miejscowość, którą można odwiedzić na przykład wybierając się w kierunku na Niechorze, zwiedzanie samej miejscowości zajmie Wam niewiele czasu (poniżej godziny)

Zdjęcia na plaży – sesja zdjęciowa w Pobierowie

Wiele osób decyduje się na oryginalną pamiątkę z wakacji, jaką bez wątpienia będzie profesjonalna sesja zdjęciowa na plaży w Pobierowie. Taka sesja jest sama w sobie fajną zabawą dla całej rodziny, a zdjęcia będą powodem zazdrości wszystkich w Twoich social mediach. Dlaczego właśnie Pobierowo? Z jednej strony bliskość plaży, a z drugiej piękny klif, sprzyjają zdjęciom na pobierowskiej plaży. Wpisz fotograf Pobierowo i już dzisiaj zadbaj o rezerwację terminu Waszej sesji.